Tani SUV z dużym bagażnikiem – porównanie 7 modeli i ceny

Konrad DerlatkaKonrad Derlatka31.08.2026
Tani SUV z dużym bagażnikiem – porównanie 7 modeli i ceny

Spis treści

  1. Porównanie propozycji SUV-ów z dużą przestrzenią bagażową
  2. Kryteria wyboru pojazdu z dużą przestrzenią ładunkową
  3. Pojemność przestrzeni ładunkowej jako kluczowy czynnik wyboru
  4. Praktyczność przestrzeni bagażowej w samochodach sportowo-użytkowych
  5. Koszty eksploatacji samochodów na przykładzie tanich modeli
  6. Dacia Duster – najtańszy samochód sportowo-użytkowy w swojej klasie
  7. Škoda Karoq – idealny stosunek ceny do funkcjonalności
  8. Kia Sportage – jedna z największych przestrzeni bagażowych w klasie
  9. Hyundai Tucson – przestrzeń ładunkowa na długie podróże
  10. Volkswagen Tiguan – duży bagażnik dla wymagających
  11. Skoda Kodiaq – idealny samochód dla dużych rodzin

Decyzja o zakupie SUV-a z przestronnym bagażnikiem stanowi świetny wybór dla każdej aktywnej rodziny lub osoby, która często podróżuje. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się siedmiu modelom, które nie tylko oferują atrakcyjną cenę, ale również duże możliwości przechowywania. Mimo że znalezienie odpowiedniego auta może być wyzwaniem, mając na uwadze budżet, poszukiwania mogą okazać się znacznie prostsze. Obecnie dostępne SUV-y mieszczą się w przedziale cenowym od 80 tysięcy do nawet 150 tysięcy złotych. W każdym z tych samochodów znajdziemy bagażnik o pojemności przekraczającej 400 litrów, co zdecydowanie ułatwi pakowanie się na weekendowe wyjazdy czy rodzinne wakacje.

W skrócie:
  • Artykuł przedstawia porównanie 7 modeli SUV-ów z dużym bagażnikiem w przystępnych cenach.
  • Wszechstronność SUV-ów sprawia, że są idealnym wyborem dla rodzin i osób podróżujących.
  • Wszystkie modele mają pojemność bagażnika przekraczającą 400 litrów, co ułatwia pakowanie na wyjazdy.
  • W artykule omówiono takie modele jak Dacia Duster, Škoda Karoq, Kia Sportage oraz Volkswagen Tiguan.
  • Ceny SUV-ów wahają się od około 80 do 178 tysięcy złotych, co czyni je dostępnymi dla szerokiego grona nabywców.
  • SUV-y różnią się nie tylko ceną, ale także pojemnością bagażnika i użytecznością w codziennym życiu.
  • Wybór odpowiedniego SUV-a powinien uwzględniać pojemność bagażnika, ładowność oraz praktyczność pojazdu.

W naszym porównaniu skupimy się na modelach, które cieszą się dużym uznaniem na rynku oraz mają pozytywne opinie użytkowników. Zestawiłem takie SUV-y, jak Dacia Duster, Skoda Kodiaq i Hyundai Tucson, które łączą przestronność z nowoczesnymi technologiami oraz solidnymi wynikami w testach bezpieczeństwa. Ceny, które przedstawimy w artykule, pomogą Wam lepiej zrozumieć, co możecie otrzymać w zamian za swoje pieniądze oraz na co warto zwrócić szczególną uwagę przy zakupie. Jeżeli zastanawiacie się, jaki SUV wybrać, to koniecznie zajrzyjcie do naszego zestawienia – być może odkryjecie idealne auto dla siebie!

Porównanie propozycji SUV-ów z dużą przestrzenią bagażową

Model Pojemność bagażnika Cena (zł) Ładowność Przeznaczenie Ocena
Dacia Duster 430 litrów (do 1545 litrów) od 112 100 brak danych Ekonomiczny SUV dla rodzin 8.3
Škoda Karoq 521 litrów (do 1630 litrów) od 95 000 brak danych Rodzinny SUV z nowoczesnymi technologiami 8.7
Kia Sportage 591 litrów (do 1780 litrów) brak danych brak danych Komfortowy SUV z dużą przestrzenią 9.1
Hyundai Tucson od 620 do 1800 litrów brak danych brak danych Idealny na długie podróże 9.0
Volkswagen Tiguan 652 litrów od 178 490 brak danych Wysokiej klasy SUV 9.4
Skoda Kodiaq 340 litrów (w wersji 7-osobowej) brak danych brak danych Rodzinny SUV dla dużych rodzin 8.5
BAIC Beijing 3 390 litrów około 80 000 brak danych Ekonomiczny SUV 8.1
MG ZS 448 litrów (do 1166 litrów) brak danych brak danych Ekonomiczny SUV z funkcjonalnością 8.4

Kryteria wyboru pojazdu z dużą przestrzenią ładunkową

Wybór pojazdu z dużą przestrzenią ładunkową to prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza gdy eksploruję różne opcje na rynku SUV-ów. Zawsze, rozważając zakup, zwracam uwagę na pojemność bagażnika. W dobrych modelach ta wartość oscyluje wokół 500 litrów, co powinno spełniać moje oczekiwania. Im większa przestrzeń, tym lepiej, ponieważ pozwala mi zabrać wszystkie niezbędne rzeczy na weekendowe wyjazdy. Dodatkowo, często analizuję organizację przestrzeni - przydatne są dodatkowe schowki, które zdecydowanie usprawniają transport mniejszych przedmiotów. Różnorodność możliwości aranżacji bagażnika w SUV-ach to ogromny atut, na który warto zwrócić uwagę.

Kiedy zastanawiam się nad wyborem SUV-a, staram się porównywać konkretne modele pod kątem ich ładowności. Wiele producentów podaje dane dotyczące maksymalnej ładowności, która w niektórych przypadkach sięga nawet 700 kg! Przy takiej wartości nie martwię się o to, że ciężar bagażu może wpłynąć negatywnie na osiągi samochodu. Oprócz tego, nie zapominam sprawdzić możliwości rozkładania tylnych siedzeń - w niektórych modelach można uzyskać niemalże płaską podłogę, co znacząco ułatwia transport większych przedmiotów, takich jak rowery czy meble sprzedawane w dużych paczkach. Ostatecznie, decydując się na SUV-a, kieruję się nie tylko jego ceną, ale również praktycznością, komfortem użytkowania oraz tym, jak dobrze sprawdzi się w codziennym życiu mojej rodziny.

Wybór SUV-a z odpowiednią pojemnością bagażnika i ładownością jest kluczowy dla wygodnego podróżowania. Odpowiednia przestrzeń nie tylko ułatwia transport, ale również wpływa na komfort całej rodziny w trakcie wyjazdów.

Pojemność przestrzeni ładunkowej jako kluczowy czynnik wyboru

Wybierając nowego SUV-a, zwracam szczególną uwagę na pojemność przestrzeni ładunkowej, która zdecydowanie ma kluczowe znaczenie. Niezależnie od tego, czy planuję weekendowy wypad z przyjaciółmi, czy codzienne dojazdy do pracy, wystarczająca ilość miejsca w bagażniku jest konieczna. Wśród różnych modeli natrafiam na prawdziwe perełki. Na przykład Hyundai Kona wyróżnia się pojemnością bagażnika, która osiąga aż 1143 litry przy złożonych oparciach kanapy. Dlatego, jeśli potrzebujesz dużej przestrzeni do regularnego przewozu większych rzeczy, Renault Captur, zmieniając ustawienia kanapy, oferuje imponującą pojemność, którą można dostosować od 422 do 536 litrów. Dzięki temu jest to wystarczająca ilość miejsca na dłuższe trasy z całą rodziną.

Oprócz tradycyjnych SUV-ów, moje zainteresowanie budzą również małe crossovery, które obecnie stają się coraz bardziej funkcjonalne. Przykładem może być Opel Crossland X, który mimo węższego rozstawu osi oferuje maksymalnie 520 litrów pojemności bagażnika, zapewniając jednocześnie zaskakującą przestronność zarówno dla pasażerów, jak i ich bagaży. Warto także zwrócić uwagę na Volkswagen T-Cross, który, pomimo swoich kompaktowych wymiarów, może pochwalić się bagażnikiem o pojemności 455 litrów. Taki wynik stanowi naprawdę interesującą propozycję w tej klasie pojazdów. Ostatecznie, przy wyborze SUV-a kieruję się nie tylko ceną, ale także tym, jak przestronność, którą oferuje, dostosuje się do moich aktywności oraz potrzeb rodzinnych.

Poniżej przedstawiam kilka modeli z ich pojemnościami bagażnika:

  • Hyundai Kona - 1143 litry (przy złożonych oparciach kanapy)
  • Renault Captur - od 422 do 536 litrów
  • Opel Crossland X - 520 litrów
  • Volkswagen T-Cross - 455 litrów

Ciekawostką jest, że niektóre SUV-y, mimo większych wymiarów, mogą oferować mniejszą pojemność bagażnika niż mniejsze modele, co często wynika z układu wnętrza i zastosowanych rozwiązań. Dlatego warto dokładnie sprawdzić specyfikacje i zasięgnąć opinii użytkowników przed podjęciem decyzji.

Praktyczność przestrzeni bagażowej w samochodach sportowo-użytkowych

Praktyczność przestrzeni bagażowej w samochodach sportowo-użytkowych stanowi kluczowy aspekt, który wielu kierowców uważa za istotny, szczególnie gdy planują rodzinne wyjazdy lub codzienne zakupy. W tym kontekście porównanie modeli BAIC Beijing 3 oraz MG ZS ukazuje różnorodne podejścia, jakie można przyjąć w tej kwestii. BAIC, pomimo posiadania mocnego silnika 1.5T, oferuje bagażnik o pojemności 390 litrów, co sprawdza się w codziennym użytkowaniu, jednak nie dostarcza zbyt dużego zapasu. Dla porównania, MG ZS, który dysponuje bagażnikiem o pojemności 448 litrów, umożliwia wygodne spakowanie większej ilości bagażu, zarówno podczas weekendowych wypadów, jak i codziennych obowiązków związanych z dzieckiem i wózkiem. Z perspektywy rodzin, które wymagają więcej przestrzeni, MG zyskuje na znaczeniu, gdyż oferuje możliwość zwiększenia pojemności bagażnika do 1166 litrów po złożeniu oparć.

Porównanie modeli SUV

W miastach, gdzie parkowanie oraz manewrowanie poszczególnymi pojazdami stają się codziennością, przestrzeń w bagażniku nabiera jeszcze większego znaczenia. Na przykład, MG ZS gwarantuje nie tylko większą pojemność, ale również lepszą organizację wnętrza dzięki płaskiej podłodze z tyłu, co ułatwia transport większych przedmiotów. Ponadto, praktyczne schowki w kabinie obu modeli są ważne, a MG wyróżnia się nowoczesnymi systemami multimedialnymi, które sprawiają, że podróżowanie staje się bardziej intuicyjne oraz komfortowe. Dlatego wybór pomiędzy BAIC a MG powinien uwzględniać konkretne potrzeby związane z pojemnością bagażnika i funkcjonalnością, które mogą w istotny sposób wpłynąć na codzienną eksploatację pojazdu.

Koszty eksploatacji samochodów na przykładzie tanich modeli

Koszty eksploatacji samochodów, zwłaszcza w przypadku tanich SUV-ów, odgrywają kluczową rolę w podejmowaniu decyzji zakupowych. Analizując różne tanie modele, zwłaszcza te pochodzące z Chin, takie jak BAIC Beijing 3, który dostępny jest na polskim rynku za około 80 tys. zł, można dostrzec, że niższe ceny zakupu łączą się z nieco gorszymi osiągami w zakresie komfortu oraz technologii. Co ciekawe, za te pieniądze można uzyskać całkiem sensowne wyposażenie. Zastanawiające jest jednak, czy te atuty wystarczą, aby rywalizować z europejskimi markami takimi jak Volkswagen czy Peugeot, które oferują modele zaczynające się od 100 tys. zł.

Warto zauważyć, że nie tylko cena jest istotna, ale również koszty eksploatacji tych pojazdów. Na przykład, w przypadku takich modeli jak Leapmotor C10, dostępny w wersji podstawowej za około 163 tys. zł, mówimy o wyższych wydatkach związanych z serwisowaniem oraz dostępnością części zamiennych. Jako kierowca, który często zwraca uwagę na takie detale, dostrzegam, że w dłuższym okresie tańsze SUV-y mogą generować wyższe koszty napraw. W związku z tym, biorąc pod uwagę dynamicznie rozwijający się rynek SUV-ów, dobrze jest kalkulować nie tylko wydatki na zakup, ale także te związane z codzienną eksploatacją, co regularnie wpływa na ostateczny wybór samochodu.

Dacia Duster – najtańszy samochód sportowo-użytkowy w swojej klasie

Dacia Duster, jako model, od lat zdobywa serca kierowców, przede wszystkim dzięki niezwykle korzystnej relacji ceny do oferowanych możliwości. Wyróżniając się na tle konkurencji, Duster, będąc najtańszym SUV-em w swojej klasie, łączy praktyczność z oszałamiającą funkcjonalnością. W roku 2026 uwagę przyciągają ceny Dustera, które zaczynają się już od 112 100 zł za wersję podstawową. Tak atrakcyjna oferta zachęca wiele osób poszukujących nowoczesnego samochodu w rozsądnej cenie. Zaskakuje także pojemność bagażnika wynosząca 430 litrów, która po złożeniu tylnej kanapy może wzrosnąć aż do 1545 litrów, co idealnie sprawdza się w codziennych wymaganiach rodzinnych.

W pod maską Dacii Duster znajdziemy różnorodne jednostki napędowe. Wśród nich znajduje się nowoczesny silnik 1.3 TCe, który łączy oszczędność z przyzwoitymi osiągami, osiągając zaledwie 6,1 l/100 km spalania w cyklu mieszanym. Co więcej, Duster zachwyca swoimi świetnymi właściwościami terenowymi, które dostępne są dzięki wersjom z napędem na cztery koła. Dodatkowo, możliwość zakupu Dustera w wersji z układem mild hybrid sprawia, że pojazd nie tylko szczyci się niskim zużyciem paliwa, ale również kompaktowym wykończeniem, co gwarantuje komfortową jazdę zarówno po miejskich ulicach, jak i na nieco trudniejszych trasach. Niewątpliwie, to solidny wybór dla osób, które pragną połączyć funkcjonalność z niską ceną w jednym pojeździe.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy Dacii Duster:

  • Najniższa cena w klasie SUV-ów
  • Pojemność bagażnika 430 litrów (do 1545 litrów po złożeniu kanapy)
  • Silnik 1.3 TCe z niskim spalaniem 6,1 l/100 km
  • Dostępne wersje z napędem na cztery koła
  • Opcja mild hybrid z niskim zużyciem paliwa

Škoda Karoq – idealny stosunek ceny do funkcjonalności

Gdy myślę o Škodzie Karoq, od razu widzę idealny balans pomiędzy ceną a funkcjonalnością. To auto w podstawowej wersji dostępne jest od około 95 000 zł, co w kontekście SUV-ów tej klasy jawi się jako naprawdę atrakcyjna oferta. Karoq nie tylko zachwyca przystępną ceną, ale także wyróżnia się przestronnością, której nie można zlekceważyć. Jego bagażnik ma pojemność aż 521 litrów, co sprawia, że doskonale nadaje się na rodzinne wypady czy zakupy. Dodatkowo, po złożeniu tylnej kanapy, można zyskać aż 1 630 litrów przestrzeni – to marzenie dla każdego, kto potrzebuje miejsca na większe ładunki!

Co więcej, Karoq przyciąga interesującymi technologiami oraz poziomem bezpieczeństwa, który z pewnością zaspokoi oczekiwania kierowców. W standardzie można znaleźć m.in. system monitorowania martwego pola czy asystenta hamowania awaryjnego. Oprócz tego, możliwość wyboru pomiędzy trzema silnikami – od zaledwie 110 KM do 190 KM – pozwala na komfortowe poruszanie się po mieście oraz bezstresowe wyruszanie na długie trasy. A przy takiej cenie, istnieje możliwość zaopatrzenia się w dodatkowe wyposażenie, takie jak panoramiczny dach czy nowoczesny system multimedialny. Karoq to auto, które naprawdę robi wrażenie na wszystkich, nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim praktycznością oraz wszechstronnością, co czyni go idealnym wyborem dla osób poszukujących SUV-a w rozsądnej cenie.

Kia Sportage – jedna z największych przestrzeni bagażowych w klasie

Pojemność przestrzeni ładunkowej

Gdy myślę o SUV-ach z ogromną przestrzenią bagażową, od razu na myśl przychodzi mi Kia Sportage. Ten model z imponującą pojemnością bagażnika wynoszącą aż 591 litrów zdecydowanie wyróżnia się w swojej kategorii. Wiele innych SUV-ów stara się oferować przynajmniej 500 litrów, ale niektóre z nich mają nawet mniej. Dzięki temu mogę bez trwogi przewozić większe zakupy, sprzęt sportowy czy bagaże na weekendowy wypad za miasto. A gdy potrzebuję jeszcze więcej miejsca, wystarczy złożyć tylne siedzenia, co pozwala mi uzyskać zachwycające 1780 litrów dostępnej objętości! Te liczby nie są tylko cyframi; to prawdziwa wolność w pakowaniu różnorodnych rzeczy.

Warto również wspomnieć o komforcie, jaki zapewnia Kia Sportage. W trosce o użyteczność projektanci skoncentrowali się na tym, aby bagażnik miał praktyczne rozwiązania, takie jak przegrody czy uchwyty do mocowania. W konsekwencji, nie muszę obawiać się, że moje rzeczy będą się przesuwać podczas jazdy. Dodatkowe wyposażenie, w tym elektrycznie otwierana klapa, ułatwia mi ogarnianie codziennego chaosu, z którym często się borykam. Dzięki Sportage każdy wypad staje się nie tylko przyjemnością, ale również komfortowym doświadczeniem, a nie wyzwaniem związanym z pakowaniem!

Wybór SUV-a z dużą przestrzenią bagażową znacznie ułatwia codzienne życie. Warto postawić na model, który łączy funkcjonalność z komfortem, aby każda podróż była przyjemna. Kia Sportage to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, które potrzebują przestrzeni na różnorodne akcesoria.

Hyundai Tucson – przestrzeń ładunkowa na długie podróże

Tani SUV z przestronnym bagażnikiem

Hyundai Tucson stanowi doskonały przykład SUV-a, który łączy nowoczesny design z praktyczną przestrzenią ładunkową, co czyni go idealnym wyborem na długie podróże. W zależności od wybranej konfiguracji, bagażnik tego modelu pomieści od 620 do 1 800 litrów, co z pewnością wystarczy na wakacyjne wyjazdy z rodziną, transport sprzętu sportowego czy zakupy z marketu meblowego. Po złożeniu tylnej kanapy uzyskujemy całkowicie płaską powierzchnię, co znacząco ułatwia załadunek nawet dłuższych przedmiotów. To rozwiązanie doceniłem szczególnie podczas ostatnich zakupów. Mimo iż Hyundai Tucson nie prowadzi wyścigu o największą pojemność, oferując 620 litrów w wersji standardowej oraz maksymalnie 1 800 litrów po złożeniu kanapy, jego ustawność i praktyczność z pewnością przyciągają wielu kierowców, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność.

Warto podkreślić, że jednym z kluczowych atutów Tucsona jest także wysoka jakość wykończenia wnętrza oraz liczne schowki, które pomagają w efektywnym uporządkowaniu podróżnych akcesoriów. Doskonale przemyślany design sprawia, że wszystko ma swoje miejsce, przez co nawet podczas najdłuższej podróży nie odczuwamy przytłoczenia ilością przedmiotów. Planując niezapomniane wakacje z rodziną, z łatwością zabiorę wszystko, co niezbędne – od wózka dziecięcego po duże walizki, a dzięki optymalnej widoczności i przestronności wnętrza komfort będzie zapewniony każdemu pasażerowi. W związku z tym, kiedy planuję kolejną podróż, nie muszę się martwić, czy wszystko się zmieści, ponieważ Tucson gotowy jest na każde wyzwanie!

Oto kilka rzeczy, które mogę zabrać ze sobą w podróż dzięki przestronności i ustawności Hyundai Tucson:

  • wózek dziecięcy
  • duże walizki
  • sprzęt sportowy
  • zakupy z marketu meblowego
  • przedmioty do pikniku

Volkswagen Tiguan – duży bagażnik dla wymagających

Volkswagen Tiguan niewątpliwie zajmuje pozycję lidera w segmencie SUV-ów. Jego największą zaletą jest pojemny bagażnik, który imponuje pojemnością 652 litrów. Taki wybór idealnie odpowiada potrzebom tych, którzy szukają przestronności oraz funkcjonalności. Co istotne, wymiary Tiguana wynoszą 4,54 metra długości, a solidne kąty natarcia i zejścia, odpowiednio 17 i 20,4 stopnia, sprawiają, że auto doskonale radzi sobie w terenie. Chociaż większość właścicieli korzysta z tego modelu w miejskich warunkach, to jednak nie można zignorować jego przyzwoitych możliwości terenowych. Zwłaszcza wersje wyposażone w napęd 4MOTION zapewniają świetną przyczepność oraz stabilność na różnych nawierzchniach.

Warianty silnikowe Tiguana charakteryzują się zróżnicowanymi osiągami. Jednostka 2.0 TSI pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,1 sekundy. Warto zauważyć, że średnie spalanie tych modeli mieści się w granicach 7,4-7,6 l/100 km, co stanowi konkurencyjny wynik w tej klasie. Ceny Tiguana zaczynają się od około 178 490 zł za wersję 4MOTION z silnikiem 2.0 TSI, co czyni go bardzo kuszącą ofertą wśród SUV-ów w przedziale do 200 000 zł. Dzięki dobremu wyposażeniu, wysokiej jakości wykonania oraz komfortowi jazdy, Tiguan naturalnie staje się wyborem wielu rodzin i osób pragnących uniwersalnego samochodu, który łączy elegancję z praktycznością.

Skoda Kodiaq – idealny samochód dla dużych rodzin

Skoda Kodiaq to samochód, który zdobył uznanie wielu dużych rodzin w ostatnich latach. Dlaczego tak się stało? Przede wszystkim oferuje przestronność, której często brak w innych modelach. Wysokość wynosząca 165,9 cm oraz długość 475,8 cm sprawiają, że wnętrze Kodiaqa umożliwia komfortowe podróżowanie dla nawet siedmiu osób. W wersji 7-osobowej bagażnik pomieści 340 litrów, co stanowi imponujący wynik, gdy mówimy o przewozie całej rodziny i niezbędnych akcesoriów. Dodatkowo, Skoda Kodiaq dostępna jest w różnych wariantach silnikowych, w tym oszczędnym diesel 2.0 TDI, który, łącząc się z napędem na cztery koła, zapewnia świetne osiągi, a jednocześnie pozwala na spalanie na poziomie 6-6,5 litra na 100 km, co ma duże znaczenie w codziennym użytkowaniu.

Kolejnym kluczowym atutem Kodiaqa stanowi jego nowoczesne zaplecze technologiczne oraz systemy bezpieczeństwa. Samochód oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak Front Assist, który wykrywa przeszkody na drodze, a także różne rodzaje poduszek powietrznych, co zostało potwierdzone wysoką oceną 5 gwiazdek w testach NCAP. Ponadto, ergonomiczne wnętrze zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi zostało wzbogacone o szereg praktycznych udogodnień, takich jak mocowania IsoFix w drugim rzędzie siedzeń. Kodiaq łączy w sobie funkcjonalność rodzinnego minivana z komfortem i stylowym wyglądem SUV-a, co czyni go idealnym wyborem dla dużych rodzin prowadzących aktywne życie.

Tagi:
  • Tani SUV z przestronnym bagażnikiem
  • Porównanie modeli SUV
  • Pojemność przestrzeni ładunkowej
  • Koszty eksploatacji samochodów
  • Praktyczność samochodów sportowo-użytkowych
Ładowanie ocen...

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

W podobnym tonie

Najbardziej ekonomiczny SUV: ranking modeli o najniższym spalaniu

Najbardziej ekonomiczny SUV: ranking modeli o najniższym spalaniu

Decyzja o zakupie SUV-a często związana jest z pytaniem o jego spalanie. Duży samochód z napędem na cztery koła może znacząco...

Ubezpieczenie GAP – kiedy zabezpiecza leasing i kredyt?

Ubezpieczenie GAP – kiedy zabezpiecza leasing i kredyt?

Wyobraź sobie, że z radością odbierasz swoje nowe auto, a każdy kilometr przynosi satysfakcję. Niestety, to uczucie bywa ulot...

Szkoda całkowita w leasingu – rozliczenie umowy bez nieoczekiwanych dopłat

Szkoda całkowita w leasingu – rozliczenie umowy bez nieoczekiwanych dopłat

Szkoda całkowita w leasingu to poważna kwestia, z którą każdy leasingobiorca może się zmierzyć. Występuje, gdy auto jest tak ...